Një karantinë romantike si e Zaiminës, kështu i kërkon puthje bashkëshortit (FOTO LAJM)
Këngëtarja dhe biznesmenia Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferuar të publikojë sa më pak çaste familjare. Mirëpo gjatë ditëve të karantinës gjërat kanë ndryshuar disi.

Zaimina po e kalon karantinën me bashkëshortin, Klodi dhe vajzën e tyre Khloe. Këtë të Hënë, si rrallëherë, ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël krah partnerit duke i dhuruar një puthje.

Si përshkrim për foton ajo ka zgjedhur një pjesë nga kënga e Lumi B dhe Ledri Vulës "Kiss Kiss". "Mos u bo pis, ama një kiss kiss", shkruan Zaimina dhe fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.
Shtuar më 14/04/2020, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori