Një i dehur përplas makinën e J.Lo, policia e vë në pranga (FOTO LAJM)

Fatmirësisht ka qënë një aksident pa pasoja për jetën ai që ka pësuar Lopez me fëmijët e saj, teksa pranë saj ka qënë edhe shoqja e ngushtë. Këngëtarja së bashku me fëmijët e saj binjakë dhe shoqja e ngushtë Leah Remini, janë përfshirë në një aksident të shkaktuar nga një i dehur.

Sipas policisë së Kalifornisë, një shofer i dehur ka përplasur makinën e tyre teksa mundohej të parakalonte. Makina e shoqes së J.Lo është dëmtuar në pjesën e prapme, ndërsa policia ka raportuar se shoferi është vënë në pranga. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori