Nje gomar "bllokon" Rrugën e Kombit (FOTO LAJM)

"Rruga e Kombit" vijon të jetë ndër rrugët më të rrezikshme për shqiptarët.

Rrezikshmëria e saj lidhet me problemet që ka patur projekti infrastrukturor që lidh Kosovën me Shqipërinë.

Autostrada paraqet rrezikshmëri për shkak të mungesës së sinjalistikës në shumë vende apo rrëshqitjes së dherave.

Por, shoferët hasin dhe pengesa, të tilla siç janë kafshët.

Një qytetar, që ka arritur të realizojë këto foto, ka arritur të fotografojë një gomar, i cili ka penguar rrugën. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori