Një ditëlindje ndryshe për Rovena Stefën (FOTO LAJM)

Këngëtarja Rovena Stefa ka festuar ditëlindjen e saj vetëm me miqtë e saj më të afërt. Ajo ka organizuar një darkë në një prej restorantevekryeqytetit.

Dhe nga fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale duket se ka qenë një festë tejet intime. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori