Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM)

Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dyshes. Dyshja mbretërore ka ndryshuar emrin në llogarinë në rrjetet sociale, duke e bërë atë nga ‘KensingtonRoyal’ në ‘The Duke and Duchess of Cambridge’.

Ky detaj i ka bërë fansat të mendojnë se tashmë çifti do të jetë më pranë ndjekësve të tyre në rrjetet sociale. ‘DailyMail’ ka treguar se kjo është hera e parë që Kate dhe William kanë ndryshuar emrin e tyre në rrjetet sociale në 5 vite.
Shtuar më 20/05/2020, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori