Nis pranvera, "lëshohen nga zinxhirët" të rinjtë amerikanë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Qindra studentë amerikanë kanë festuar në mënyrë të cmendur ardhjen e pranverës në Las Olas Beach në Fort Lauderdale.

Duhan, birra, vodka dhe kërcime provokuese ishin pjesë e festës së të rinjve që bëri bujë në media, përcjell albeu.com

Të dehur dhe të dalë jshtë kontrollit në vetëm 30 minuta ndodhën rreth 8 inicidente që kishin të bënin me konsumin e tepruar të alkoolit dhe substancave narkotike.

Fort Lauderdale është një nga destinacionet më të njohura të Pranverës në Florida.

Të dhënat e policisë tregojnë se 19 persona u arrestuan, shumica për sjellje të çrregullt dhe u gjetën duke konsumuar kokainë. /albeu.com/

Shtuar më 13/03/2018, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori