Nicole "e dashuruar" me qenin e Hamilton (FOTO LAJM)

Ndërsa Lewis Hamilton është në udhëtim të vazhdueshëm për të marrë pjesë në garat e Formulës 1, qeni i tij i racës bulldog i quajtur Rosco gëzon një përkujdesje të zgjedhur në shtëpi.

34-vjeçarja Nicole Scherzinger u fotografua ditën e mërkurë, duke treguar një kujdes të posaçëm për qenin e të dashurit të saj pilot të Mercedes.

Lewis bleu në muajin shkurt këlyshin bulldog, duke thënë se kishte ëndërruar që i vogël që të kishte një qen të tillë. "Nëna ime ka pasur pesë qen dhe unë gjithmonë kam ëndërruar të kem një të tillë", deklaroi Hamilton atëherë.

Megjithatë, duket se Rosco nuk ishte në gjendje që të bënte Hamilton ta dashuronte që me shikim të parë, pasi ai ka rrëmbyer tashmë edhe zemrën e këngëtares. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2013, ora 09:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori