Nicki Minaj publikon unazën e fejesës (FOTO LAJM)

Kohë më parë bëri shumë bujë teksa paralajmëroi se ishte ende herët për një martesë dhe se ishte mjaft e zënë me projektet e saj muzikore, por këngëtarja Nicki Minaj ka vendosur të fejohet.

Një ditë më parë reperi Meek Mill postoi një foto së bashku me Nicki Minaj duke ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale dashurinë e madhe për 32-vjeçaren.

E ndërsa sot Nicki e ka bërë publik faktin se është zyrtarisht e fejuar, duke postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të unazës. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2015, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori