Nicki Minaj një divë e vërtetë, ja veshjet në MTV EMAs 2014 (FOTO LAJM)

Të jesh pjesë e një eventi kryesor, vemëndja totale i dedikohet veshjes. Por Nicki Minaj ka ndëruar 10 fustane në MTV EMAs 2014, duke magjepsur të gjithë të pranishmit dhe jo vetëm.

Nicki Minaj, e cila ishte prezantuesja e këtij viti në MTV Europe Music Awards 2014, ka ndëruar plot 10 fustane gjatë ndarjes së çmimeve në Glasgow të Skocisë. Kanë qënë kritikët, ata të cilët kanë dhënë vlerësimet më maksimale për të. /albeu.com/

Shtuar më 10/11/2014, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori