Nicki Minaj e kopjon përsëri? Ky është reagimi i Encës (FOTO LAJM)

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet shqiptar me më shumë ndjekës në rrjetin social instagram.

Ajo ka publikuar këngën e saj “Kujt po i han” e cila si të gjitha këngët e Encës ka rrëmbyer shumë klikime.

Në këngën “Kujt po i han” në një prej fragmente Enca shfaqet ne një kornizë në mur si Monaliza, e duket se te njëjtën gjë ka bërë edhe Nicky në krijimin e saj të fundit “Woman like me”.

“Jam gjithmonë njē hap përpara si dhe mendjet e mëdha mendojnë njësoj”; shkruan këngëtarja shqiptare.

Së funmdi Niki Minaj duke se ka kopjuar përsëri Encën pasi në foto e publikuara shihen të dy këngëtaret të veshura njëlloj.

Në fotot e Nickit në Instagram, Enca nuk ka duruar dhe ka komentuar vargjet e këngës së saj, shoqëruar me një zemër dhe një trëndafil ngjyrë rozë.

"Edhe mos u kthe, mytu për mu n'mall."- është teksti që Enca i shkruan Nickitfoto. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori