"Ngjashmëri e frikshme", gjendet sozia tjetër e Dua Lipës (FOTO LAJM)

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave të ndryshme jo vetëm për ndarjen e saj nga kuzhinieri Issac Careë por edhe për lidhjen e saj me vëllain e motrave të Bella dhe Gigi Hadid i cili quhet Anëar Hadid.

Shumë prej artisteve si vendore ashtu edhe ndërkombëtare i kanë gjetur personat që ngjajnë me to, po ashtu dhe Dua Lipa e cila duket kopje e saj dhe bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier siç mund ta shikoni më poshtë.

Modelja ka 1.1 milion ndjekës në llogarinë e saj të Instagramit, e cila është shumë active dhe në çdo foto që ajo publikon ‘vërshohet’ nga komentet e ndjekësve që e pyesin se a është me të vërtetë Dua Lipa.

Kujtojmë që Dua Lipa dhuroi performancë magjike në Prishtinë gjatë festivalit “Sunny Hill”, më 10 gusht.

Për më shumë shikoni imazhet e mësipërme dhe vlerësojeni vetë ngjashmërinë mes Dua Lipës dhe Brittany Xavier.
Shtuar më 12/08/2019, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori