Ngacmoi publikisht Lori Hoxhën, Visi i përgjigjet Ledrit (FOTO LAJM)

Një trekendësh i cuditshëm është formuar ditëne sotme në Instgaram.

Ka qenë Ledri ai që i ka komentuar blogeres së njohur Lori Hoxha në Instagram, ku i shkruan: "Si hajn zemrën ja vjedhi asaj", një varg nga teksti i këngës së Gashit dhe Ledri Vulës.

Pas këtij komenti të Ledrit, Vis Bajraktari i dashuri i Lori Hoxhës, me të cilin ajo është përfolur për një ndarje, nuk mund të qëndronte pa reaguar.

Ai ka postuar në Snapchat një fraksion të këngës "That’s mine" të Gashit dhe Ledrit duke ia bërë mjaft të qartë këtij të fundit se Lori është tija. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 23:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori