Nga shtëpia moderne, Gaz Paja dhe Ira urojnë me kartolinën familjare 2021-shin (FOTO LAJM)

Ira dhe Gaz Paja kanë uruar Vitin e ri me dy foto tejet të bukura të realizuara në shtëpinë e tyre.

Çifti dhe vogëlushi i tyre Dard shfaqen të përqafuar dhe të buzëqeshur, të ulur pranë pemës e të veshur me pulovra festive.

"Gëzuar 2021", shkruajnë Ira dhe Gaz Paja.


Shtuar më 01/01/2021, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori