Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi.

U fol shumë për të, por prisni të shihni shoqëruesen e parë të Missit, Franceska Rustem.

Françeska është mjaft e njohur në Instagram ku numëron plot 12 mijë ndjekës.

Fotot e bukuroshës janë shumë provokuese dhe tërheqëse e madje shumw prej jush s'do ta besojnw se wshtw vetwm 15 vjeç.

Françeska mori edhe një tjetër çmim dhe bukuroshja tashmë është edhe velinë në "Stop".

Nga bashkëpunimet dhe setet si modele me gjasa shumë shpejt Françeska do të jetë një ndër emrat më të dëgjuar në botën e modelingut./albeu.com/
Shtuar më 11/11/2020, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori