Nga Rihana te Eminem dhe Snoop Dogg, yjet e muzikës kur ishin të rinj (FOTO LAJM)

Këngët e tyre gjithmonë janë në krye të klasifikimeve.

Ata kanë bërë me qindra koncerte anë e mbanë botës dhe numërojnë me miliona fansa.

Por me siguri fotot e tyre në adoleshencë do iu habisin të gjithëve.
Shtuar më 01/05/2019, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori