Nga një shtet te tjetri, me kë po i kalon pushimet luksoze Tayna (FOTO LAJM)

Nga një destinacion te tjetri, diku më bukur e diku më luks, pushimet e Taynës duket se do jenë të gjata.

Pas Los Angeles, Las Vegas e Beverly Hills, në postimet e fundit në InstaStory, Tayna zbulon se tashmë ka fluturuar drejt Turqisë, ku do të kalojë gjithashtu disa ditë për kënaqësinë e saj.

Mirëpo, një pyetje na lind të gjithëve! Kush e shoqëron Taynën gjatë këtyre udhëtimeve?

A është prania e një mashkulli në jetën e saj? Apo reperja ka vendosur të shijojë edhe për disa kohë beqarinë dhe të marrë me vete në udhëtime familjen ose shoqërinë?

fakt, reperja s’ka publikuar asnjë person tjetër me të cilin ndodhet në udhëtim, ndaj ky fakt na e rriti më shumë kureshtjen.

Ç'po bëhet vallë me jetën private të Taynës?

Shtuar më 17/09/2020, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori