Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
Nga muhabeti "mjalt" i ministrave tek debati me Murrizin: Çfarë nuk u pa sot nga Kuvendi (FOTO LAJM)

Parlamenti ka zhvilluar seancën e radhës parlamentare ditën e sotme, ku nuk kanë munguar replikat dhe akuzat mes palëve, ndërsa kanë spikatur disa momente siç është muhabeti "mjalt' mes ministrave.

Më sipër ju ftojmë të ndiqni disa nga këto momente pikante nga punimet e Kuvendit, i bërë objekt gallatash kohët e fundit për shkak të përmbajtjes së tij.
Shtuar më 12/09/2019, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori