Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM)

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.

Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. Gjëja më e bukur është se ato duken njësoj të mahnitshme me rroba banjë dhe ja arrijnë të ruajnë edhe aty dinjitetin.

Ja disa foto ku gratë më të fuqishme të planetit shihen me bikini, si rrallë herë.

Shtuar më 12/11/2020, ora 13:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori