Nga kush është zhgënjyer Jonida Maliqi? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Jonida Maliqi, kohët e fundit na ka përcjell një mesazh tejet interesant në rrjetet sociale, referuar miqesisë. Mesazhi i cili ndodhej në një letër, nuk kishte nevojë për koment, e ndërsa ajo nuk ka specifikuar ndonjë emër në veçanti.

Ende nuk e dimë nëse këngëtarja i referohet ndonjë personi në veçanti, e ndërsa miqtë e saj e kanë mbështetur plotësisht. Dy mesazhet në fjalë janë: "Miku njihet në nevojë" dhe "Shok i vërtetë është ai që rri me ty, kur do i pëlqente të ishte ne vend tjetër". /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori