Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, modelja nuk përmbahet (FOTO LAJM)

E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nishani ka spikatur në Itali ku është kthyer në një modele të famshme.

Instagrami i modeles në këto ditë karantinë është i mbush me foto mjaft sensuale dhe provokuese siç Beniada di të bëj.

Ajo bëri përshtypje me shfaqjen e saj në programin investigativ “Le Iene” (Hienat) të “Mediaset”, por u komentua më së shumti si mbesa e bukur e ish-Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani. Pasi ka pozuar për fotografët më të famshëm në Itali, mes të cilëve Alberto Buzzanca apo Enrico Ricciardi, ajo iu përkushtua studimeve në aktrim me ambicien për të fituar role protagonisteje në kinema.

Në fotot me bikini, ajo vjen në pozat sensuale me Ines Trocchia, supermodelja ndërkombëtare nga Napoli, e cila ka pozuar për “Playboy”, “FHM”, “GQ”, “Esquire”, “Sports Illustrated”, “DT”, “Formen apo Maxim”.
Shtuar më 02/05/2020, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori