Nga fusha e tenisit, seti i fundit fotografik i Luana Vjollcës po bën namin (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi.

Ndryshe nga seti i fundit ku u shfaq e veshur me kostumin e zi serioz dhe shaminë në kokë, Vjollca ka zgjedhur që kësaj here të vijë më sportive. Luana ka veshur një kostum në ngjyrë fosforishente jeshile.

“Do ndonjë të luajë?”, ka shkruar moderatorja krah postimit të saj ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Kujtojmë se Luana ka ndarë dhe disa foto nga studio muzikore, duke treguar për fansat se shumë shpejt do të sjellë edhe projekte muzikore pas një mungese disa mujore në ekran.


Shtuar më 22/06/2020, ora 08:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori