Nga Ermal Mamaqi te Greta Koçi, si do të duken vipat tanë të plakur (FOTO LAJM)

Ditën e sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto komike të personazheve të njohur të ekranit, të cilat po bëjnë namin.

Një program i quajtur “FaceApp” na ka fiksuar të gjithëve dhe ai tregon se si do të dukemi pas disa vitesh, më saktë kur të plakemi.

Personat të cilët u bënë kuriozë nuk nguruan ta provojnë dhe pjesë e tyre kanë qenë edhe personazhet e famshëm.

Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagtam fotot transformuara së bashku me disa komente epike.

Nga Ermal Mamaqi te Tolgahan dhe Almeda, kështu do të duken personazhet e njihur kur të jenë në moshë të thyer.
Shtuar më 17/07/2019, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori