Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM)

Celine Dion

Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet politike.

Veshjet e këtyre yjeve bëhen trend dhe shumë vajza zgjedhin që në dasmat e tyre të veshin një të ngjashëm.

“Bright Side” ka kërkuar për disa nga fustanet e bardhë nga të gjitha kohët nga vajzat e njohura të ekranit. Këtu do të gjeni 11 nuset e famshme që kanë krijuar histori me veshjet e tyre dhe kanë ndezur shumë thashetheme.
Shtuar më 25/07/2020, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori