Nga bikini te torta, këto janë fustanet më të çuditshme të nuseve (FOTO LAJM)

Dita e ceremonisë martesore është një ditë e rëndësishme dhe për shumë vajza përzgjedhja e fustanit të nusërisë është një sfidë më vete.

Ka nga ato që e kalojnë me sukses këtë sfidë, të tjera që marrin notë kaluese, por ka edhe nga ato që dështojnë me sukses.

Pikërisht kësaj kategorie u kushtohet një grup i hapur në rrjetin social të shpërndarjes së imazheve, Imgur.

Mes imazheve gjen modelet më të çuditshme, që nga fustani-bikini, ai tortë, e deri tek ai që kujdeset të shfaqë që nusja është shtatzënë.
Shtuar më 20/04/2019, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori