Nga aktor humori në "romatik Instagrami" , Albano Bogdo ka rënë në dashuri (FOTO LJAM)

Edhe aktorët e humorit bien në dashuri.Këtë na e vërtëton sot aktori i "Duplex" Albano Bogdo.Nëpërmjet një postimi në "Instagram" Albano na njeh me të dashurën e tij të zemrës të cilës është munduar t'ja fsheh ftyrën dhe të shfaq vetëm buzëqeshjen e saj dhe flokët bjonde.
Si anjëherë me parë aktori shpreh dashurinë për partneren duke e shoqëruar foton me mbsihkrimin "Dashuria e jetës time".

Në një rrëfim të sinqertë vitin e kaluar, aktori i humorit Albano Bogdo ka rrëfyer luftën e tij me ankthin dhe depresionin, që e çuan te pija dhe më pas ndarja nga e fejuara.

Ai ka thënë se ka pasur probleme me alkoolin dhe jetën e shfrenuar, shkak për të cilat është bërë ankthi. Albano madje ka rrëfyer se si pasojë e kësaj jete që bënte, u nda dhe nga e fejuara.

Mesaduket këtyre problemeve Albano i ka dhënë fund dhe jeta e tij po i kthehet normalitetit.
Shtuar më 20/06/2019, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori