Nepsi shtatzënisë, dikush ti gjejë ushqim shqiptar Emina Çunmulajt (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nepsi gjatë shtatzënisë i detyron shumë prej bashkëshortëve të dalin të kërkojnë produkte që nuk janë të stinës dhe pothuajse të pa mundura për t'u gjetur.

Po kur nepsi të kap për ushqim tradicional shqiptar në mes të Los Angeles, puna vështirësohet edhe më shumë. Kjo i ka ndodhur modeles shqiptare Emina Cunmulaj po e shijon deri në maksimum shtatzëninë e saj të dytë.

Në rrjetin social ''Instagram'', modelja i ka pyetur ndjekësit e saj se nëse njohin ndokënd të përgatisë ushqim tradicional shqiptar.

Kujtojmë se Emina është e martuar me biznesmenin izraelit Sam Nazarian dhe kanë një vajzë që quhet Ella Faria. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori