Nën efektin e alkolit, britanikët festojnë jashtë kontrollit lirinë nga koronavirusi (FOTO LAJM)

Koronavirusi ka bërë që të rinjtë britanikë të heqin dorë nga tradita e tyre e të festuarit çdo fundjavë.

Para kësaj pandemie, lokalet e natës dhe rrugët në Britani, “pushtoheshin” nga qindra të rinj, të cilët ose shoqëroheshin nga policia për në stacion, ose do të shkaktonin trazira në rrugë.

Nën efektin edhe të alkoolit, të rinjtë nuk kanë ngurruar të ekspozohen më shumë seç kishin parashikua.

Shtuar më 03/06/2020, ora 11:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori