Nën çadër dhe mbi taka, shikoni si shkëlqyen sot deputetet e Kuvendit (FOTO LAJM)

Gjatë ditës së sotme u zhvillua në Kuvend një seancë maratonë ku të 140 deputetët e zgjedhur të Shqipërisë mbajntën fjalën e tyre

Por, nga ana tjetër aparati i fotografit Agim Rama, këtë mëngjes është drejtuar nga zonjat deputete të cilat kanë rënë në sy edhe këtë herë me veshjet e tyre.

Nën çadër dhe mbi taka, zonjat e kuvendit kanë parakaluar një nga një për të hyrë në ambientet e brendshme të godinës. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 23:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori