Në të gjitha puntatat, Marina dhe Luana paskan bërë këtë truk motrash (FOTO LAJM)

Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës.

Prej disa javësh tashmë kanë nisur dy emisionet konkurrente që transmetohen në të njëjtën fashë orare "Klanifornia" dhe "Shiko kush luan".

Marina dhe Luana Vjollca tërë këto puntata i kanë zgjedhureshjet e tyre në përshtatje me njëra-tjetrën.

Këtë e vumë re javë më parë kur të dyja u shfaqën me të kuqe në një nga puntatat. Por kjo nuk ishte hera e vetme.

Për më tepër mund t'i shihni në galeri. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2019, ora 23:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori