Në qytetin e Korçës nis festa e birrës (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Nis sot në qytetin e Korçës, festa e birrës, e shndërruar tashmë në një festë tradicionale. Në edicion të 8-të, birra “Korça” ka vendosur 13 stenda rreth sheshit kryesor dhe në krah të skenës.

Festa, e cila fton shqiptarë e të huaj të bëhen pjesë e një argëtimi unik, do të ofrojë birrën më të mirë në vend, më të mirët e muzikës dhe më të mirat e gatimeve tradicionale. Festa do të nisë rreth orës 20:30, ndërkohë që thuajse të gjitha përgatitjet janë finalizuar. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori