Në pritje të fëmijës me Arbanën, por si i ka marrëdhëniet Eduarti me djalin e moderatores (FOTO LAJM)

Eduart Grishaj është në pritje të fëmijës së tij të parë me moderatoren Arbana Osmani, e cila ka edhe një djalë nga martesa e parë.

Çifti dha lajmin e pritjes së ëmbël një muaj më parë dhe entuziasmuan të gjithë.

Por me siguri të gjithë këta janë kurioz si i ka marrëdhëniet Eduarti me djalin e Arbanës.

Këtë kureshjet e ka shuar vetë regjiori nëpërmjet një InstaStory të pak minutave më parë ku nëpërmjet një fotoje me djalin e moderatores duket se ata kalojnë mjaft mirë bashkë.

Madje djali dhe partneri i moderatores janë veshur njësoj/albeu.com/

Shtuar më 22/06/2020, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori