Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM)

Aktorja Olta Gixhari para pak ditësh konfirmoi që është në pritje të ëmbël dhe që nga ai moment nuk po i kursen fotot. Ajo është shumë e emocionuar që do të bëhet nënë për herë të parë dhe këto emocione dëshiron t'i ndajë me ndjekësit e saj.

Së fundmi Olta ka zbuluar se ka nisur me përgatitjet për ardhjen në jetë të foshnjës dhe nuk mund të ishte më e lumtur. Ajo ka publikuar në Instastory një video nga dyqani i rrobave për fëmijë, duke treguar se kjo është pjesa e saj e preferuar.

"Kjo është pjesa që vdes", ka shkruar aktorja krahas videos. Kujtojmë se Olta ende nuk e ka zbuluar gjininë e bebushit që pritet të vijë në jetë.


Shtuar më 28/05/2020, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori