Në pritje të ëmbël, Chiara Ferragni pozon topless para 21 milion ndjekësve (FOTO LAJM)

Blogerja italiane Chiara Ferragni ka publikuar vazhdimisht pamje që nga momenti, kur bëri të ditur shtatzëninë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Fedez janë në pritje të një vajze dhe gjithashtu janë prindër të nëj djali të ëmbël të quajtur Leone.

Pak minuta më parë blogerja ka ndarë me 21 milion ndjekësit e saj një foto topless para pasqyrës ku shkruan:

"18 javëshe dhe padyshim që duket", shkruan Chiara duke treguar tashmë barkun e rrumbullakosur./albeu.com/


Shtuar më 29/10/2020, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori