Në prehrin e 26-vjeçarit, Madonna sërish "pre" e sulmeve (FOTO LAJM)

Diva e muzikës, Madonna 62-vjeçe, kaloi ditwn e “Thanksgiving” me të dashurin e saj, balerinin Ahlamalik Williams, 26-vjeç.

Fotot e mbretëreshës së muzikës pop kanë marrë mijëra pëlqime, por ka pasur edhe komente nga më të shumtat. Disa nga fansat e kanë kritikuar këngëtaren për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe për faktin se ai është vetëm 2 vjet më i vjetër se vajza e saj Lourde.

Por babai i balerinit Ahlamalik Williams vitin e kaluar i doli në mbrojtje djalit të tij në një intervistë për TMZ duke thënë se: “Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur “
Shtuar më 02/12/2020, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori