Në Paris me një vajzë, Butrint Imeri del "zbuluar" (VIDEO)
Që në fillimet e tij në muzikë, Butrint Imeri është specifikuar si i preferuari i vajzave.

Një romancë e mundshme me moderatoren Kiara Tito e ka bërë këngëtarin të jetë pë rnjë kohë të gjatë kryetitull i mediave rozë, pavarësisht se vetë ai nuk ka pranuar asgjë.

Së fundmi nëpërmjet Instagramit, Butrinti ka zbuluar se është në Paris dhe në një video nuk mund të anashkalohet detaji se po e filmon një vajzë.

Patjetër që një udhëtim në qytetin e dashurisë në praninë e një vajze të lindi goxha dyshime, por presim që Butrinti të na zbulojë diçka më shumë./albeu.com/

Shtuar më 10/09/2020, ora 22:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori