Në një lidhje? Mozzik "shokon" ndjekësit me përgjigjjen (FOTO LAJM)

Prindër të një vajze, marrëdhënia e Mozzik dhe Loredanës mori fund krejt papritur dhe fansat e dyshes zgjodhën të mos e pranojnë asnjëherë këtë fund.

Loredana pak me e "butë" në intervista, por Mozzik mohoi totalisht një rikthim të mundshëm me reperen.

Por në daljen e tij të fundit në "Shiko Kush Luan" reperi u riktheu shpresën fansave kur refuzoi t'i përgjigjej pyetjes nëse do rikthehej me ish partneren.

Gjthashtu foto ku dyshja veshin të njëjtat bluza po bëjnë së fundmi xhiron e rrjetit.

I pyetur së fundmi në kanalin e Youtube tëe Luana Vjollcës nëse është në një lidhje, Mozzik ka habitur me përgjigjjen:

"Nuk e di as unë dhe s'keni për ta ditur as ju"./albeu.com/Shtuar më 30/09/2020, ora 19:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori