Në një lidhje dashurie me Majkun? Miss-i shqiptar e thotë hapur dhe i habit të gjithë (FOTO LAJM)

Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss Universe Kosova 2020”, Blerta Veseli.

Dyshimet nisën pas postimeve të njëjta në Instagram.

Më pas, Blerta publikoi në profilin e saj të Instagramit një foto të reperit me mbishkrimin “Hacked”, e cila u fshi më pas.

Mirëpo, si është e vërteta rreth romancës në fjalë? Miss-i ka treguar për një faqe në Instagram se nuk është në një lidhje me Majk-un dhe se kjo është e gjitha një lojë, siç mund ta lexoni në foton e mëposhtme

Po ashtu, ata kanë hequr edhe njëri-tjetrin nga Instagrami.
Shtuar më 06/11/2020, ora 20:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori