Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni si duket Jona (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jona Spahiu eshte nje nga vajzat me te bukura te shoëbizit. Ajo na ka bere per vete me natyren e saj shume te qeshur.

Së fundmi ajo ka deklaruar se është shtatzënë.

Në një foto të postuar në Instastory nga Jona ditën e sotme vihet re dukshëm se sa shumë ka ndryshuar pamja e saj.

Pavarësisht se është munduar ta fshehë barkun, vihen re format më të rrumbullakosura se zakonisht dhe disa kilogramë më tepër. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori