Në listën e femrave më të bukura në botë: Kush është shqiptarja? (FOTO LAJM)

Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën.

Modelja që punon për Victoria’s Secrets pozon shpeshherë fotografi provokuese dhe kjo gjë i është shpërblyer pasi është shpallur një nga 12 femrat më të bukura të botës.

Instagrami i shqiptares numëron shumë fansa dhe prej kohësh kënaq ata me poza bujare.

Tika është në super formë dhe pse ka thënë shpeshherë që gjenetika e saj i ka sjellë shumë të mira dhe nuk mundohet shumë. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 23:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori