Në kryeqytetin botëror të prostitucionit, aty ku pleqtë shfryjnë epshet mbi vajzat e reja (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pattaya në Tailandë cilësohet si kryeqyteti i seksit në botë, ku një numër i madh vajzash nga rajoni shesin trupin e tyre për pak dollar.

Por, ajo që është më shqetësuese ka të bëjë me faktin se policia në çdo aksion të sajën konstaton edhe vajza të mitura që bëhen pjesë e këtij tregu, përcjell Albeu.com.

Sëfundmi, policia ka kryer një aksion të tillë duke ndërhyrë në një hotel që përdorëj për këtë qëllim. Aty janë kapur burra në moshë nga Australia dhe vende të tjera të pasura, të cilët kryejnë atë që cilësohet si "turizmi seksual" në Tajlandë. /albeu.com/

Shtuar më 23/04/2018, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori