Në Kosovë ligjin e bëjnë "të fortët" (FOTO LAJM)

Që në Kosovë ligji nuk i prek personat që kanë lidhje politike ose janë në pozitë të lartë, ka fakte që e kanë treguar një gjë të tillë.

Për të dëshmuar një gjë të tillë, janë edhe fotot më sipër.

Në to shihet, se si "merimanga"merr një makinë "Golf" dhe një "Ford", që me siguri nuk kushtojnë shumë, e ndërsa lë të parkuar keq një makinë më luksoze, "Mercedez", raporton Prishtina Magazine.

Fotot janë realizuar nga një qytetar në lagjen e Dardanisë në kryeqytet. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2014, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori