Në fillim Arbana, më pas Xhensila i jep një mesazh publikisht moderatores (FOTO LAJM)

Njëra moderatore e tjera këngëtare, të dyja shumë të dashura nga publiku dhe shumë të komentuara në media, por gjithashtu edhe mikesha të mira. Bëhet fjalë për Arbana Osmanin dhe Xhensila Myrtezajn të cilat mbrëmjen e djeshme janë takuar.

Nga ky takim, Arbana ka postuar një foto ku dy vajzat shfaqen duke buzëqeshur dhe ka shkruar një mesazh për Xhensilën.

"Sa e bukur është Xhensila", shprehet Arbana ndërsa Xhensila e ka postuar të njëjtën foto me një përgjigje për Arbanën.

"Sa e veçantë je", i shkruan Xhensila moderatores.
Shtuar më 19/09/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori