Në festën e ditëlindjes së Erës, sa i kushtoi veshja Nora Istrefit (FOTO LAJM)

Nora Istrefi është një ndër vajzaet e shoëbizit e cila është përmendur shpesh herë për veshet luksoze.

Por në daljen e saj të fundit, që ishte në super festën e ditëlindjes që Nora dhe Renee i organizuan Era Istrefit, kënëgtarja ka zgjedhur të vishet thjeshtë dhe më lirë.

Faqja "What they werain" mëson se bluza e Norës i kushtoi 185 euro, fundi zara 29 euro dhe varsja Chanel që ja kemi parë edhe herë të tjera si aksesor këngëtarës i ka kushtuar 990 euro./albeu.com/

Shtuar më 09/07/2020, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori