Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM)

Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shumë personazhe të ekranit i ka drejtuar pak fjalë ndjekësve të saj pas mesazheve të vazhdueshme për të marrë pjesë në votime.

“Jam shumë krenare për të gjithë ju që votuat sot dhe vazhdoni të jeni në radhë duke pritur rezultatet”, shkruan ylli i muzikës.

Rihanna ka shprehur mbështetjen për kandidatën demokrat dhe ka bërë apel të vazhdueshëm që Trump të bjerë nga pushteti. Mbetet për t’u parë çfarë do ndodhë në vazhdim.
Shtuar më 04/11/2020, ora 17:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori