Në 5-vjetorin e lidhjes çifti i këngëtarëve dedikim romantik njërit-tjetrit (FOTO LAJM)

Çifti i njohur Venera Lumani dhe Lind Islami janë ndër personazhet më të dashur për publikun. Aventura e tyre filloi në spektaklin “The Voice of Albania”, gjersa sot ata jetojnë së bashku në Tiranë, më të lumtur dhe të dashuruar se kurrë

Kjo ditë për çiftin Venera Lumani dhe Lind Islami është një ditë festive pasi festojnë 5-vjetorin e lidhjes së tyre. Të dy në rrjete sociale i kanë dedikuar njëri-tjetrit postime plot dashuri.

"5-vjet zjarr që nuk shuhet kurrë”,-ka shkruar Venera. Ndërkohë eshte Lindi është treguar mjaft romantik: “Sot, 5 vite bashke me Veneren time, me dhuraten me te bukur qe me dha Zoti... Te dua,”-përfundon Lindi. /albeu.com/

Shtuar më 12/02/2018, ora 12:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori