E FUNDIT/ Numurohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale
Në 41 vjetorin e lindjes, Bleona ndan me të gjithë fotot e rralla të viteve më parë (FOTO LAJM)

Bleona Qereti, e njohur ndryshe si "Fenomeni" shqiptar ka festuar ditën e djeshme 41 vjetorin ku mori urime të shumta nga koleg dhe miq.

Por këngëtarja ka vendosur ta trajtoj këtë 41 vjetor si 35 dhe s'kemi dyshim që ajo nuk duket aspak më shumë

Në këtë ditë veç fotove të festës speciale, Bleona ka publikuar edhe disa foto duke kujtuar vitet e shkuara krah kolegëve shqiptar./albeu.com/
Shtuar më 16/05/2020, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori