Në 20 vjetorin e lindjes, Trejsi Sejdini feston e zhveshur plotësisht (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 20-vjetorin.

Ajo ka publikuar foto nudo në vaskë e mbuluar nga vetëm disa gjethe dhe ka shkruar:“Happy birthday to me! 🎂 20-vjeç.”

Trejsi është shfaqur shumë provokuese, duke bërë kujdes që të mbulonte pjesët intime. Ndër të tjera ajo paralajmëroi ndjekësit se së shpejti do të publikojë një video të nxehtë në YouTube si dhuratë për ditëlindjen e saj.

“Jam e lumtur që për ditëlindje kam një dhuratë për ju. Do të postoj videon time të parë në kanalin tim të YouTube,”- tha Trejsi.

Shtuar më 30/05/2020, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori