Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM)

Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbushi 10-vjeç. Pavarësisht situatës aktuale, Blerina është kujdesur që ai të festojë siç duhet, në rrethin e familjarëve.

Ajo i ka organizuar Dinit një super festë në oborrin e shtëpisë, plot me drita dhe zbukurime.

“Kishim planifikuar nje feste te madhe por me kete situate vendosem ta ndajme veç mes nesh, familjes, gezimin e 10 vjetorit te Dinit. Faleminderit per cdo urim tuajin. Po ju zbulojme dhe dhuraten e Anes per vellain”, ka shkruan dietologia, duke zbuluar edhe dhuratën e vajzës, një portret i pikturuar nga vetë ajo.

Shtuar më 02/08/2020, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori