Në 10 vitet e fundit, si kanë ndryshuar anëtarët e familjes Mbretërore (FOTO LAJM)

Meghan Markle
Ishte vetëm një dekadë më parë që kur Meghan ishte një aktore dhe merrte pjesë në shfaqje televizive, përfshirë CSI: NY dhe Suits.

Kur u fejua me Princin Harry në vitin 2017, ajo la karrierën e saj të aktrimit për t'u bërë një dukeshë me kohë të plotë.

Në maj të vitit 2019, ajo lindi djalin e tyre, Archie.

Sidoqoftë, jeta e saj si mbretërore nuk zgjati shumë, në fillim të vitit 2020, çifti vendosi të heqë dorë nga titujt e tyre mbretëror dhe të fillojë të punojë për t'u bërë i pavarur financiarisht, ndërsa vazhdojnë të mbështesin Mbretëreshën.
Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe është monarku mbretëror më i gjatë në histori dhe bashkë me Princin Philip mirëpritën 8 nipër e mbesa.

Më lart janë fotot e anëtarëvefamiljes mbretërore të vitit 2010 dhe 2019 dhe bashkangjitur me ta nga një përshkrim se çfarë ka ndodhur me jetën e tyre deri tani.
Shtuar më 08/06/2020, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori