Ndryshon ngjyrën e flokëve, Gjyste Vulaj kërkon vëmëndje (FOTO LAJM)

Ndonëse e kemi parë gjithmonë me një imazh ndryshe dhe tejet provokuese në skenë, Gjyste Vulaj ka shtangur fansat e saj teksa ka rifreskuar imazhin.

Bëhet fjalë për ndryshimin e ngjyrës së flokëve, ku ajo ka dashur që ta shohin të gjithë, duke postuar disa foto. Flokët e saj vijnë me një ngjyrë dhe formë tjetër nga sa jemi mësuar ta shohim.

Ajo ka zgjedhur flokë të gjatë me ngjyrë lajthi. Gjyste Vulaj e cila është nënë e dy fëmijëve, gëzon linja perfekte dhe ka një sukses të madh në skenat shqiptare. /albeu.com/

Shtuar më 23/06/2014, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori